تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل کارآمد ترین روش افزایش فروش و جذب مخاطبان

مشتریان بالقوه شما بطور مداوم در جستجوی خدمات و محصولات شما در گوگل هستند. اگر شما به ازای کلمه کلیدی درست و در زمان و مکان مناسب در معرض دید این کاربران باشید، قطعا مشتریان بیشتری را به کسب و کار خود جذب خواهید کرد. تبلیغات گوگل این امکان را ایجاد نموده تا با پرداخت کمترین هزینه، میزان فروش و جذب مخاطبانتان را در کمترین زمان متحول نمایید. گوگل ادوردز با هدف گذاری دقیق و جامع خود، هدفمند ترین روش تبلیغات می باشد.

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز یا گوگل ادوردز، پلتفرم تبلیغ در گوگل است که با استفاده از آن می توان وب سایت خود را در فهرست نتایج جستجوی گوگل به کاربر هدف نشان داد. شما با تبلیغات در گوگل می توانید ظرف مدت بسیار کوتاهی در ردیف بالای نتایج جستجو گوگل نمایان شوید.

گوگل ادز چگونه کار می کند؟

در این سامانه هر تبلیغ دهنده می تواند، چند آگهی متنی همانند نتایج جستجوی گوگل ایجاد کند و همچنین تعدادی کلید واژه را برای نمایش این آگهی ها مشخص نماید. پس از آن، چنانچه هر یک از کلید واژه های تعیین شده در گوگل جستجو شود آگهی مربوطه شانس بیشتری برای نمایش خواهد داشت. بدین شکل می توان گفت تبلیغات گوگل ادز هدفمند ترین نوع تبلیغات در اینترنت است و کاربر مطالبی مرتبط با جستجوی خود را خواهد دید.

مزایای تبلیغ در گوگل ادز

با تبلیغ در گوگل ادز شما می توانید کالا و یا خدمات خود را با هزینه ای بهینه، ارزیابی دقیق، آن هم در زمان و مکان مناسب در رتبه ی بالای سرچ گوگل نمایش دهید. تبلیغات کلیکی گوگل علاوه بر کمک به سئو ارگانیک وب سایت شما، تبلیغاتتان را متمرکز و کاربرانتان را در زمان سرچ محصول و یا خدمت مورد نظرشان، به هدف که همان وب سایت شما است، می رساند.

سوالات متداول تبلیغ در گوگل

آیا تبلیغ در گوگل، تاثیر منفی روی سئو وب سایت می‌گذارد؟

خرید تبلیغات گوگل ادوردز برای سایت هیچگونه تاثیر منفی روی سئو وب سایت شما نمی‌گذارد و حتی ممکن است به علت شناخته شدن وب سایت توسط گوگل، تاثیر مثبتی نیز داشته باشد.

در تبلیغات گوگل ادوردز قیمت ثابتی وجود دارد؟

خیر؛ نرخ تبلیغات گوگل یک قیمت ثابت همیشگی ندارد. بنا به مهارت و تخصص تبلیغ کار در گوگل شما می‌توانید هزینه تبلیغات گوگل ادز خود را کاهش دهید.

بهینه سازی تبلیغات تا چه میزان می‌تواند در کاهش هزینه تبلیغات در گوگل ادورز تاثیرگذار باشد؟

با بهینه سازی کمپین تبلیغاتی توسط متخصصین این حوزه، امکان کاهش قیمت گوگل ادوردز به یک دهم وجود دارد.

چه عواملی بر روی میزان نمایش آگهی و جایگاه آن تاثیرگذار است؟

علاوه بر حداکثر نرخ کلیک، عوامل کیفی تبلیغ شما مانند کیفیت و تجربه کاربران از سایت شما، ارتباط تبلیغ با کلیدواژه ها و همچنین میزان کلیک روی تبلیغ شما، تعیین کننده جایگاه شما در بین تبلیغ دهندگان سایر رقبا خواهد بود.

بعد از چه میزان زمان تبلیغ گوگل اجرا می شود؟

بین ۱ الی ۲۴ ساعت زمان نیاز است تا تبلیغات شما را گوگل آنالیز کند و در صفحه جستجو نمایش داده شود.

تبلیغات‌ در گوگل کجا نشان داده می‌شوند؟

تبلیغ در گوگل در صفحه ی اول نتیجه ی جستجو (SERP) نمایش داده می شود.

هزینه تبلیغ در گوگل چگونه محاسبه می شود؟

پس از این که شما یکی از پلن های تبلیغاتی را خریداری نمودید، اکانت شما به میزان پلن خریداری شده شارژ می شود و از این لحظه هر کاربری که بر روی تبلیغ شما کلیک کند میزانی از شارژ شما کم می شود تا زمانی که اعتبار شما کامل استفاده شود.

سرویس تبلیغات گوگل ادز تا چند روز فعال است؟

بستگی به میزان شارژ شما دارد. تا زمانی که هزینه به ازای کلیک در اکانت شما موجود باشد، تبلیغ شما فعال خواهد بود. همچنین شما می توانید با تنظیم بودجه ی روزانه، هزینه های خود را مدیریت کنید.

برای آشنایی با تبلیغات همسان اینجا کلیک کنید

همچنین جهت پیگیری اخبار روز حوزه ی دیجیتال مارکتینگ به صفحه ی اینستاگرام ما مراجعه کنید

تبلیغ در گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول